Neden Dersimvar.net?

* Türkiyenin en iyi ve en iddialı eğitim kadrosuyla zengin,gelişmiş, ve etkileşimli canlı dersler ile sınava hazırlık hiç bu kadar keyifli olmamıştı.Mekandan bağımsız olması nedeniyle internet erişiminizin olduğu her yerde istediğiniz kalitede eğitim dersimvar.net’de !

* 1992’den beri eğitim sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Öğrencilerimizin ve velilerimizin beklentileri çok iyi biliyor, tüm çözümlerimizi onların beklentilerine cevap verecek şekilde oluşturuyoruz.

* Kaçırdığınız ya da tekrar etmek istediğiniz dersleri sınırsız olarak tekrar edebilme fırsatını sunuyoruz.Yapılan tüm canlı derslerden sonra video derslere istenildiği zaman ulaşılabilir olmasını sağlıyoruz,böylece istediğiniz zaman tekrar yapabilirsiniz.

* Dersimvar.net’ de konferans sistemi değil sınıf sistemi uygulanır. Bu sayede bir okul sınıfındaki gibi öğretmeninizle anlık iletişim kurabilir, kendi seviyenizdeki öğrencilerle dersinizi alır ve diğer uzaktan eğitim platformlarındaki dezavantajları yaşamazsınız.

* Cihaz sınırlaması yoktur. İstediğiniz telefon, tablet ve bilgisayardan dersimvar.net’e giriş yapabilirsiniz.

* Bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemek zorunda değilsiniz.

* Dersimvar.net’te sorularınız cevapsız kalmaz. Dersimvar.net teknik destek ve eğitim destek ekibiyle gerek bağlantı sorunlarınızda gerek eğitim sürecinizle ilgili sorunlarınızda her zaman yanınızda olacaktır.

* Tüm haklarınız istediğiniz paket alımı sırasında  onaylayacağınız satış sözleşmesiyle korunacaktır.

* Sitemiz SSL sertifikası ile güvence altındadır. Tüm satın alma işlemlerinizde kredi kartı bilgileriniz koruma altındadır.